Na wstępie…

Mówią, że potrzeba jest matką wynalazków. Ale chyba nie tylko! Jest też matką wszystkich ludzi z pomysłem, gdyż dzięki ciągle zwiększającemu się zapotrzebowaniu na profesjonalne usługi z zakresu branży energetycznej, narodził się w naszych głowach pomysł stworzenia firmy, która wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku będzie świadczyła usługi na wysokim poziomie gwarantując profesjonalizm i zaangażowanie. Taka oto jest geneza powstania Power Solutions – antidotum na wszystkie Twoje problemy w dziedzinie energetyki.

Nasza kadra inżynierska w większości wywodzi się z firm takich, jak Energoserwis, Energotest Gliwice i Elektromontaż. Właśnie w tych firmach, znanych w całej Polsce, udało nam się zdobyć bogate doświadczenie w energetyce zawodowej jak i przemyśle. Liczne podróże w kraju, jak i za granicą dały nam możliwość poznania różnorakich rozwiązań stosowanych w branży energetycznej na całym świecie.

Podstawowe dziedziny, w zakresie, których oferujemy nasze usługi, to:

Posiadamy stosowne branżowe uprawnienia budowlane, odpowiednie świadectwa kwalifikacyjne SEP oraz nowoczesny sprzęt firm jak Fluke, Metrel, Sonel do wykonywania pomiarów elektrycznych, specjalistyczny sprzęt firm ISA, Sverker.

Z dumą oświadczamy że dotychczas zaufały nam:
Zakłady Saint Gobain Glass,
Zakłady Saint Gobain Isover,
Zakłady Saint Gobain Sekurit,
Zakłady Plastic Omnium,
Zakłady Famur,
Durr Polska,
Wied Industrietechnik GMBH
Eltro Elbud Lublin,
Wichary Technologies,
Revico SA,
Eltrako,
Messer,
CP Trade.

A więc… zapraszamy do współpracy

Zespół Power Solutions

No Comments »

power_solutions on kwiecień 18th 2011 in Zakres działalności

Comments are closed.

Trackback URI |